Hakkımızda

"Yapılırken Heyecan Duyulmayan İşler Başarılamaz.''

- Emerson - 

 

BİZ KİMİZ ?

Türkiye'de son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan 3 boyutlu baskı, teknoloji kullanımı ile beraber girişimci ruhumuzu da işin içine katarak "minitolia3D" markamızı yarattık. Faaliyet alanlarımızı, pastacılık (pasta malzemeleri & kurabiye kalıpları) , iç dekorasyon, maket yapımı, ev ve ofis araç & gereçleri, kişiye özel ve kurumsal hediyelik eşya olarak belirledik. Müşteri memnuniyeti bizim  için herşey demek; bu sebeple ABS, Pet  filamentleinin yanı sıra ve çevre dostu, güvenilir, gıdaya uygun bioplastik  Pla filament (şeker ve nişasta bazlı organik plastik) materyalleri kullanmaktayız . Alanında bir ilk olarak; e-ticaret satış ağı ve butik hizmet anlayışımızla yola devam etmekteyiz. 

 

MİSYONUMUZ

 

Girişimci ruhumuzla müşterilerimizin memnuniyetini ve taleplerini önde tutarak, 3D baskı teknolojisini ve butik hizmet anlayışımızı yaygınlaştırmak ve ilkleri gerçekleştirmek için  çalışıyoruz. 

 

VİZYONUMUZ

 

Yenilikçi, güvenilir ve hayali gerçeğe taşıyan, benzersiz kişiye özel tasarımlarımız & markamızla Türkiye ve dünya pazarında lider olmak için yola çıktık.