SSS

Soru: Ürünleriniz stokta hazır mevcut mu?

- Tüm ürünler sipariş üzerine size özel olarak hazırlanmaktadır.

Soru: Kalıplarda ölçülendirme nasıl yapılmaktadır?

- Kalıp ve objelerde modele göre en uzun kısım baz alınır. Örneğin bir filin yüz modelinde en (2 kulak arası); vücut modelinde boy baz alınır.

Soru: Sipariş verdiğimiz ölçülerdeki kalıpları, elimize ulaştıktan sonra beğenmezsek nasıl bir yol izlemeliyiz?

- Ürünler, sizin bize iletmiş olduğunuz ölçüler dahilinde size özel basılıp hazırlandığı için ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Bu sebeple sipariş verirken lütfen modellerin ölçüsünü tekrar gözden geçiriniz.

Soru: Kalıpların  hamurdan kolayca ayrılabilmesi için ne yapmalıyız?

- Kalıplar kullanılmadan önce bolca nişastalandıktan sonra hamur ile temas etmelidir. Ya da başka bir yöntem olarak kalıpla hamur arasına streç film koyup yapışmaması sağlanarak da kullanım sağlanabilir.

Soru: 3 Boyutlu baskı ile hazırlanan kalıplar ısıya dayanıklı mıdır? Hangi ortamda muhafaza etmeliyiz?

- Kalıplar, organik bir plastik olan PLA ile üretildiği için, 50 derece üzeri sıcaklıklarda muhafafa edilmemelidir. Isıya dayanıklı olmadıklarından, bulaşık makinesi ya da kaynar su ile elde yıkamaktan sakınınız. Sadece ılık su ile elde yıkama yapınız.

Soru: Sipariş verildikten sonra kargoya teslimat süreniz nedir?

- Ürünlerin kargoya veriliş süresi, sipariş alındıktan sonra ki 3 iş günüdür. Resmi tatiller, yoğunluk ve ya kampanya dönemlerinde bu süre uzayabilmektedir.

Soru: Ürünlerde değişim ya da geri iade kabul ediyormusunuz?

Tüm ürünler, bize iletilen sipariş bilgilerine ve ölçülerine göre size özel olarak hazırlandığı için değişim ya da iade yapılmamaktadır. Bizden kaynaklı bir problem oluşursa ( yanlış ürün gönderimi, taşıma sırasında ürünlerde hasar oluşması vb.) değişim yapılmakta ama iade yapılmamaktadır. Sipariş iptali yalnızca, sipariş verilen aynı gün içerisinde kabul edilir.

Soru: Kargo hakkında bilgiye nasıl ulaşabilirim?

- Web sitemize üye olduğunuz takdirde kargonuz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer üye değilseniz, kargo bilgisine, siparişinizin kargoya verildiği gün tarafınıza iletilecek kargo takip numarası ile ulaşabilirsiniz.